Sadolin Ambiance

Нові революційні фарби преміум-класу для стін і стелі. HD Color - це соковиті і яскраві кольори, які зберігають свою довговічність з року в рік!

Sadolin Ambiance

Унікальна технологія HD Color забезпечує яскравість і стійкість колірних відтінків впродовж тривалого часу. Навіть через багато років фарба на стінах вашого будинку виглядатиме так, нібито її тільки що нанесли.

Оновіть ваш будинок за допомогою фарб Sadolin Ambiance

Представляємо 54 відтінки колірної колекції Sadolin Ambiance! Колекція, створена фахівцями Глобального центру естетики концерну AkzoNobel, містить три колірні палітри — нейтральні тони, тони настрою і акцентні тони. Завдяки цим колекціям, які надихають уяву і прекрасно поєднуються між собою, вибирати колірні відтінки просто і зручно. Ретельно підібрані колірні колекції дають можливість легко і швидко надати вашому будинку сучасного вигляду і підкреслити ваш індивідуальний стиль.

Спробуйте всі 54 кольори Sadolin Ambiance за допомогою тестерів кольору!

Тестер кольору Sadolin Ambiance - два в одному, складається з колерованої фарби і малярного валика, за допомогою якого дуже зручно пробувати різні колірні відтінки на стіні свого дому. Безпомилковий вибір кольору для фарбування стіни ще ніколи раніше не був таким легким! Тестер кольору ви можете придбати у більшості будівельних магазинів.

Більше інформації про тестери кольору можна знайти тут

Виберіть відповідну вам фарбу з асортименту Sadolin Ambiance

Фарби для стін і стель Sadolin Ambiance майже не мають запаху, містять дуже незначну кількість або зовсім не містять летких органічних сполук (ЛОС), які можуть викликати порушення функції дихальних шляхів або завдати шкоди навколишньому середовищу.

Кольори завантажуються, зачекайте…