ПРО НАС
 

Sadolin, один з брендів концерну AkzoNobel, є провідним світовим брендом фарби вищої якості. Спираючись на глибоке розуміння потреб наших ринків і новітні технології, ми прагнемо до вдосконалення і збагачення життя людей, привносячи в неї візуальне враження і збереження на тривалий термін привабливого вигляду навколишнього оточення, що викликає захоплення. Sadolin пропонує комплексне рішення для фарбування інтер'єрів і екстер'єрів, починаючи з початкової стадії підготовки поверхні і завершуючи фінішним шаром фарби вашого улюбленого кольору. Постійність і якість кольору є сильною стороною компанії, і наші клієнти можуть бути упевнені в тому, що властивості фарби, яку вони придбали, відповідатимуть саме тим вимогам, які вони бажали бачити.

AkzoNobel Group

AkzoNobel є провідною транснаціональною компанією з виробництва лакофарбних виробів і найбільшим виробником спеціалізованих хімічних продуктів. Ми поставляємо підприємствам і споживачам по всьому світу інноваційні продукти і з великим ентузіазмом розробляємо екологічні рішення для наших клієнтів. Портфель нашої продукції включає такі широко відомі бренди, як Dulux, Sikkens, International і Eka. Наш головний офіс розташований в Амстердамі, Нідерланди, і ми міцно утримуємо позиції серед лідерів у сфері екологічного природокористування. Ми маємо виробничі підрозділи більш ніж у 80 країнах, наші 50 000 працівників по всьому світу активно націлені на виробництво передових продуктів і технологій з метою задоволення зростаючого попиту у нашому світі, що швидко змінюється.

AkzoNobel у країнах Балтії і в Україні

У 1987 році, ще в радянський період, було засновано підприємство EKE Sadolin S.P. Ця компанія стала першою в Естонії в період після Другої світової війни спільним підприємством за участю іноземних партнерів. З подальшим розширенням і розвитком естонського бізнесу в 1995 році ES Sadolin AS стає членом міжнародної групи AkzoNobel. Таким чином, фірма Akzo Nobel Baltics може стверджувати, що є найдавнішим акціонерним товариством, яке діє в Естонії.

Сьогодні AkzoNobel консолідував усі галузі бізнесу, що діють у Балтійському регіоні і в Україні, у своїй естонській компанії, і з 2011 року вона має назву Akzo Nobel Baltics AS. У країнах Балтії AkzoNobel діє в таких сферах бізнесу, як декоративні лакофарбні матеріали і захисні покриття. В Естонії AkzoNobel має головний офіс у Таллінні і виробничу ділянку в Рапла. Дочірні підприємства Akzo Nobel Baltics AS розташовано в Латвії і Литві й відповідальний бізнес - в Україні.

Наші цільові установки - досягнення лідируючих позицій на ринку, не лише в аспекті масштабів бізнесу.

Кольори завантажуються, зачекайте…