Вітальня з ніжно-рожевими стінами і сірим диваном

Колір Sadolin 2024 року — Sweet Embrace™

Ось уже 20 років наші експерти-колористи аналізують світові тенденції та визначають Колір року, який втілює настрій сьогодення. Sweet Embrace™ — це приязний, ніжний колір, який додає в життя позитиву. 

Колір 2023 року Sadolin – Wild Wonder™

Колір 2023 року Sadolin – Wild Wonder™

Протягом останніх 20 років колористи Sadolin аналізують глобальні ідеї для визначення кольору року, який відповідав би настрою моменту. Відтінок 2023 року Wild Wonder™ – це позитивний сяючий відтінок, натхненний світом природи. Дізнайтеся про те, як використовувати цей колір і чотири палітри, що доповнюють його, щоб привнести магію природи до свого будинку. 

img1

Sadolin Ambiance

Технологія HD Color - це соковиті і яскраві кольори, які зберігають свою довговічність з року в рік!

img2

Пробники кольорів Ambiance

Вибір відтінку ніколи ще не був таким простим! Тестери кольорів Ambiance дають можливість побачити ще до початку фарбування, як вибраний відтінок виглядатиме в інтер'єрі.

img3

Колір Sadolin 2021 року — Brave Ground™

Щороку експерти з кольору Sadolin вибирають колір року на основі світових тенденцій в дизайні. Кольором 2021 року став Brave Ground™ — теплий, природно нейтральний колір, на тлі якого інші відтінки виглядають приголомшливо і який стане відмінною основою для перетворення вашого інтер'єру. Дізнайтеся, як його використати, і отримаєте 4 колірних палітри, щоб приступити до змін.

img4

Нова технологія, чисті поверхні

  

hero banner
Let’s Colour

Наповнюючи життя кольором

Наші фарби не лише перетворюють стіни, а й покращують життя мільйонів людей у всьому світі.

Кольори завантажуються, зачекайте…