Пробники кольорів Sadolin

Упевнений вибір

Швидко, просто і без бруду! Завдяки вбудованому міні-валику ви зможете в точності побачити, як колір виглядатиме в інтер'єрі до початку фарбування і без бруду! Завдяки вбудованому міні-валику ви зможете в точності побачити, як колір виглядатиме в інтер'єрі до початку фарбування.

Пробники кольорів Sadolin – протестуйте кольори

Хочете перед початком фарбування протестувати різні кольори, щоб дізнатися, чи поєднуються вони з вашим улюбленим кріслом або яскравим килимом? Пробники кольорів Sadolin роблять це можливим! За допомогою вбудованого міні-валика можна нанести фарбу прямо на стіну і відразу побачити, як той або інший колір виглядатиме в кімнаті, яку ви (пере) оформлюєте. Пробник кольору працює як малярний валик, але він зручніший, швидший і акуратніший у використанні завдяки вбудованій технології. Вам більше не знадобляться банки і складні колірні круги. Ви завжди знатимете, чи пасуватиме колір інтер'єру вашого будинку. Просто подивіться каталог кольорів і виберіть пробники кольорів Sadolin у вподобаних відтінках. Потім нанесіть їх на стіну, щоб побачити, наскільки вони пасують інтер'єру, будь то рослинні мотиви або класичний дизайн. Додатковий плюс у тому, що пробники кольорів Sadolin досить малі, щоб поміститися у вашу поштову скриньку. Таким чином можна отримати пробники з доставкою додому і почати експериментувати максимально швидко.

Який ваш улюблений колір?

Вибір колірної схеми для кімнати – це творчий процес, який може зайняти немало часу. Ви вважаєте за краще тепло і комфорт, які дарує червоний колір, але не упевнені, що цей відтінок добре поєднуватиметься з вашим вінтажним столом або іншими меблями нейтральних кольорів? Щоб перейти до декорування ефективно і з розумом, скористайтеся пробниками кольорів Sadolin і пришвидчіть процес ухвалення рішення без шкоди для творчого підходу! Пробники кольорів дозволяють протестувати колірні ідеї в кімнаті і приміряти останні тенденції в інтер'єрі. Можна знайти пробники будь-якого кольору. Просто замовте пробник фарби вашого улюбленого відтінку і протестуйте колір у своєму житловому просторі. Багатьом з нас буває непросто прийняти рішення, тому спробуйте різні колірні палітри і відтінки певних кольорів. Нанесіть їх поруч один з одним на стіну і прийміть краще рішення залежно від того, як відтінки виглядають в реальності. Головне – вибирати кольори з упевненістю!

Кольори завантажуються, зачекайте…