Вітальня з ніжно-рожевими стінами і сірим диваном

Створіть свій особливий простір за допомогою кольору Sadolin 2024 року

У бурхливому світі нам потрібна домівка, де можна почуватися абсолютно спокійно. Дізнайтесь, як колір Sadolin 2024 року і три наші нові палітри допоможуть вам створити свій ідеальний особливий простір…

У сучасному світі, складному й заклопотаному, як ніколи важливо мати своє особливе місце, де нам затишно. Це відчуття з'явилося після нашого мозкового штурму з прогнозування тенденцій, де всесвітньо визнані експерти з дизайну ділилися своїми думками щодо того, чого ми потребуватимемо в домівках у найближчі роки.

Наші розмови вилились в обговорення кольору Sadolin 2024 року: ""Місце, де почуваєшся, як удома"". Тоді й народився новий відтінок — Sweet Embrace™. На основі цього ніжного й позитивного відтінку ми створили три кольорові палітри, якими легко користуватися: теплу, спокійну й оптимістичну кольорові теми. Кожна з них пропонує свій спосіб створення простору, де почуваєшся як удома.

Почніть з позитивної основи

Sweet Embrace™ — це ніжний, оптимістичний колір, натхненний м'якістю пуху і вечірніх хмаринок. Це не лише окремий теплий і практичний відтінок, він також може служити чудовим кольором-основою для багатьох інших відтінків. Делікатний і витончений, він по-різному сприймається з різним освітленням, приносить відчуття тепла у приміщення, спрямовані на північ, і пом'якшує промені сонця на півдні.

Вази та квіти на полиці навпроти ніжно-рожевої стіни

Зробіть робоче місце затишним

Кожен куточок вашої оселі має відчуватися знайомим і комфортним. Земні відтінки нашої теплої кольорової теми стануть ідеальним фоном. Коли дивишся на стіну з ефектом кольорового потоку кольорів "горілий апельсин" і Sweet Embrace™, огортає відчуття м'якості. Хочете поглянути? Тут наші корисні покрокові Дізнатися більше.

Їдальня зі стінами, пофарбованими у колір горілого апельсину і ніжно-рожевий колір, з ефектом кольорового потоку.

Створіть на кухні атмосферу спокою

Завдяки правильно підібраним кольорам на кухні навіть у розпал роботи можна відчути умиротворення. Наша спокійна кольорова тема, зібрана з природних відтінків зеленого й синього, створює в приміщенні атмосферу спокою і плавності. Два насичених зелених відтінки задають тон, а Sweet Embrace™ додає теплу ноту.

Кухня із шафками, пофарбованими в колір лісової зелені, а над ними стіни світлішого яскраво-зеленого кольору. Прилеглу стіну пофарбовано в ніжно-рожевий колір.

Виберіть оптимістичну спальню

Наша оптимістична кольорова тема, де поєднано мрійливі відтінки жовтого і бузкового, здатна створити веселий, привітний фон, не перевантажуючи приміщення. Погляньте, як ніжна вохра в поєднанні з кольором 2024 року Sweet Embrace™ вливає у спальню хвилі тепла.

Спальню пофарбовано в ніжно-рожевий колір, а стіну за ліжком — у жовтий.
Кольори завантажуються, зачекайте…