Робоче місце в коридорі зі стінами і стелею, пофарбованими в ніжно-рожевий колір

Одне робоче місце — чотири різні настрої завдяки кольору Sadolin 2024 року

Наш колір року Sweet Embrace™ і зручні палітри надають вам змогу легко створювати безліч різних схем кольорів для свого домашнього офісу. 

Зараз ми як ніколи багато працюємо вдома. Потреба сьогодення — робоче місце, де хочеться працювати. Наш колір 2024 року — Sweet Embrace™ — є ідеальною основою для різних проєктів декору. Це не лише чарівний колір, що дарує тепло й затишок вашому домашньому офісу, він слугує основою для багатьох інших відтінків. 

На його основі ми створили три кольорові теми — теплу, спокійну й оптимістичну. Тому вам буде легко створити омріяний стиль. Погляньте, як можна змінити настрій на робочому місці, просто використавши іншу палітру…

Ніжний та оптимістичний

Сучасний, делікатний і приємний колір Sweet Embrace™ надає приміщенню відчуття ніжності та чудово виглядає окремо. Використовуючи одноколірну схему, спробуйте пофарбувати ним стелю. Це підкреслить відчуття затишку, який вас огортатиме. 

Теплі й земні

Нашу теплу кольорову тему створено для затишку. Поєднання кольорів Sweet Embrace™ і земного теракотового перетворить це робоче місце в коридорі на дуже привабливе.

Робоче місце в коридорі, пофарбованому в ніжно-рожевий і теракотовий кольори.

Чистий спокій

Поєднання Sweet Embrace™ зі свіжими і плинними природними відтінками нашої спокійної кольорової теми допоможе створити барвистий контраст, що не перевантажуватиме простір.

Робоче місце в коридорі: ліву стіну і стелю пофарбовано в ніжно-рожевий колір, а решту стін — у зелений.

Весело й радісно

Поєднання Sweet Embrace TM з мрійливими відтінками нашої оптимістичної кольорової теми додасть цьому простору радості й жвавості. Ця двоколірна схема створює для домашнього офісу витончений і затишний фон.

Робоче місце в коридорі, стіни пофарбовано з ефектом розділення у два кольори — ніжно-рожевий і ясно-бузковий.
Отримання даних, зачекайте...