Hero Image

Спортмайданчики в центрі фавели в Ріо-де-Жанейро

Перетворення покинутих місць бразильських фавел на спортмайданчики

Ініціатива від Tudo de Cor (проект Let's Colour і Coral, спорідненого бренду Sadolin в Україні) перетворює звичайні і невикористовувані міські території на спортивні майданчики. Проект стартував в знаменитій фавелі Санта Марта в Ріо-де-Жанейро, але незабаром був втілений і в інших районах міста.

Перетворення спорожнілих просторів у знаменитих бразильських фавелах на відмінні спортмайданчики

Зміни цілого суспільства

 

Фавела Санта Марта в Ріо-де-Жанейро налічує близько 8000 жителів і, як і багато інших бразильських фавел, має небагато можливостей для зайняття спортом і відпочинку. У 2016 році Рио перебував напередодні Олімпійських ігор – це був ідеальний час для знайомства дітей, які грали тільки у футбол, з іншими видами спорту. Так вибрані вузькі вулиці і площі фавели були розмальовані і перетворені на різні спортмайданчики.

Спортивні ігри окрім футболу

 

У країні, де футбол – щось більше, ніж просто спорт, у створенні майданчиків для баскетболу, настільного тенісу, бігу, волейболу і хокею використовувалися яскраві фарби. Суспільство прийняло виклик, і люди дуже зацікавилися новими видами спорту і розвитком нових навичок (не лише навичок гри у футбол). Ці спортивні майданчики залишаються як постійні об'єкти інфраструктури, які покращують життя місцевого населення, а успіх цієї ініціативи на початковому етапі тепер надихає подібні програми Let's Colour по всьому світу.

img1
Отримання даних, зачекайте...