Let's Colour Проект «Об'єднуючі стіни» в Роттердамі

Спільно з рухом MasterPeace

Жителі більш ніж 40 країн зможуть взяти участь у проекті «Об'єднуючі стіни Let's Colour», що організованийу компанією AkzoNobel і глобальним рухом на захист світу MasterPeace, у рамках якого передбачається розфарбувати понад 100 стін по всій земній кулі.

У Роттердамі стартував проект «Об'єднуючі стіни Let's Colour»

Перетворення стін на мости, які об'єднують людей
 

У Роттердамі стартував проект «Об'єднуючі стіни Let's Colour», і першу стіну у рамках проекту розфарбували в міському коледжі Albeda College, який відзначив 25-річчя як локальний центр різноманіття. Коледж запропонував своїм учням і місцевим жителям розмалювати стіну, втілюючи свої мрії про «майбутнє, в якому кожна людина гідна уваги і поваги, а її потреби обов'язково враховуються».

 

100 стін у 40 країнах

 

Це лише перша зі 100 стін, які планується змінити. У цілому буде відвідано понад 40 країн по всьому світу, де стіни будуть перетворені на місця, що об'єднують людей і співтовариства.

«Ми бачимо стіни, які стоять по всьому світу, і прагнемо перетворювати їх на яскраві кольорові мости, які об'єднують, а не розділяють людей, – додав Аарт Бос (Aart Bos), виконавчий директор MasterPeace Global. – Ми віримо в силу згуртованості і сподіваємося, що зміна цих стін допоможе нам також змінити стіни, які ми звели в наших умах».

img1

Поліпшіть своє життя, додавши в нього кольору
 

Коментуючи сьогоднішній старт, Рууд Йоостен (Ruud Joosten), член виконавчого комітету компанії AkzoNobel, відповідальний за підрозділ декоративних фарб, сказав: «Це відмінний спосіб залучити людей з усього світу через наші ініціативи Let's Colour і Human Cities. Проект Let's Colour вірить, що фарби таких брендів, як Dulux (Sadolin в Україні. Споріднений бренд Dulux) поліпшать життя людей, а ініціатива Human Cities спрямована на те, щоб оживити міста по всьому світу, зробити їх приємнішими для життя і надихаючими».

Отримання даних, зачекайте...