Ідеї ​​для дитячої кімнати в стилі унісекс — якщо ви любите сюрпризи

Ми розповімо, як створити стильне оформлення дитячої кімнати, що підійде і хлопчику, і дівчинці.

«Ми вирішили: не має значення, хто у нас народиться, хлопчик чи дівчинка, хай це стане для нас сюрпризом. Але ми побоюємося, що нейтральне оформлення дитячої буде безлико. Як нам додати індивідуальності в такий інтер'єр?»

Згідно з дослідженням AkzoNobel, близько двох третин батьків заявляють, що стать їхнього майбутнього чада не відіграє визначальної ролі при декоруванні дитячої кімнати.

Деякі батьки вважають за краще не знати стать дитини до її народження, інші просто не в захваті від традиційних синіх та рожевих колірних рішень. Так чи інакше, при оформленні дитячих кімнат стає все популярнішим стиль унісекс. Плюс якого ще й у тому, що він сильно полегшує життя з появою в сім'ї ще однієї дитини, але вже іншої статі!

Однак дитяча кімната, нейтральна стосовно статі дитини, може здаватися трохи холодною та безликою. Ось чому ми хочемо поділитися з вами яскравими ідеями про те, як наповнити таку схему кольору індивідуальними рисами.

При выборе цветовой схемы, не акцентированной на поле ребенка, придерживайтесь простого подхода. Создайте привлекательный, но в целом нейтральный интерьер, а после рождения сына или дочки сместите акценты, используя мягкую мебель и другие аксессуары.

1. Виберіть натуральний бежевий, м'який бірюзовий та охристо-жовтий

Найкраще для цих цілей підходить палітра кольорів, складена з натуральних, м'яких бежевих, бірюзових і жовтих відтінків.

Ці заспокійливі, тихі та затишні тони можна використовувати в рівних пропорціях, створивши на одній зі стінок ефектну композицію зі смуг. Можна спробувати та інший варіант: вибрати один тон як основний для більшості стін і врівноважити його за допомогою окантовки та акцентної стіни, пофарбувавши їх в інші відтінки.

Які кольори вибрати?

[F2.04.74]
[Q5.10.76]
[F1.35.65] 

Зеленый, цвет гармонии и природного баланса, просто идеален для оформления интерьера детской комнаты, нейтрального по отношению к полу ребенка.

2. Змішайте відтінки зеленого

Зелений колір гармонії та природного балансу просто ідеальний для оформлення інтер'єру дитячої кімнати, нейтрального стосовно статі дитини.

Так само як і в природі, більшість відтінків зеленого чудово поєднуються між собою, до того ж серед інших кольорів зелений заслужено вважається одним із заспокійливих.

Почніть з темнішого відтінку — це може бути колір зеленого листя, папоротево-зелений або бірюзовий, — пофарбуйте в нього стіни, а для плінтуса, карниза і стелі використовуйте світліший тон, наприклад блідий відтінок морської хвилі.

Щоб зробити інтер'єр цікавішим та виразним, додайте візерунки та текстурні елементи, використовуючи насичені відтінки зеленого, наприклад смарагдовий.

Які кольори вибрати?
[K9.60.43]
[J8.32.72]
[J5.49.40]

Акцентная стена необязательно должна быть яркой. Используйте для акцентной стены неброские, приглушенные краски — это сработает как для мальчика, так и для девочки. И это чудесная альтернатива полностью белому, бесцветному пространству, если вы сторонник нейтральных цветовых схем.

3. Стримана елегантність

Акцентна стіна необов'язково має бути яскравою. Використовуйте для акцентної стіни непомітні, приглушені кольори — це спрацює як для хлопчика, так і для дівчинки. І це чудова альтернатива повністю білому, безбарвному простору, якщо ви прихильник нейтральних колірних схем.

Спробуйте ці чудові пастельні відтінки: бузковий, абрикосовий, фісташковий або сіро-коричневий.

Ліжечко білого кольору, аксесуари, що поєднуються за кольором, і фіранки ледь помітного бежевого відтінку допоможуть створити стриману, але елегантну атмосферу, в якій вам і вашій дитині буде затишно.

Які кольори вибрати?
[WN.02.77]

Відтворіть у дитячій кімнаті атмосферу живої природи. Тіниста лісова алея, зелений лужок у горах... Тематика безмежна.

4. Тематична дитяча кімната – зробіть цікаво

Якщо ви хочете чогось що захоплює, чому б не відтворити в дитячій кімнаті природну атмосферу живої природи? Тіниста лісова алея, зелений лужок у горах... Варіанти безмежні.

Приглушена палітра із зелених, синіх та сірих відтінків чудово передає настрій бадьорості та свіжості, а ненав'язливі острівці теплих коричневих (відтінку дубової кори) та жовтих тонів роблять цю схему більш затишною.

Щоб надати кімнаті малюка індивідуальності, повісьте на стіну трафаретний малюнок, який ви створили своїми руками. Це можуть бути прості візерунки, одного або двох кольорів, або, наприклад, дерева, з розфарбованим у різні кольори листям та плодами. Вашому малюкові це сподобається!

Які кольори вибрати??
[K9.16.56] 
[R7.04.78] 
[ON.00.87]

Між іншим

Вінтажні постери зроблять лаконічну колірну схему дитячої кімнати цікавішою. Знайдіть плакати з улюбленими героями фільмів або книг з вашого дитинства, покладіть їх у прості рамки з натурального дерева і розвішайте на стінах. Зрештою, адже ви й самі проводитимете тут дуже багато часу.

Отримання даних, зачекайте...