Вітальня зі стінами кольору соломи

Відчуйте чари природи у своїй оселі разом із кольором 2023 року Sadolin

Природний та надихаючий тон кольору 2023 року Sadolin Wild WonderTM допоможе відчути єднання з природою та домашній затишок. Дізнайтеся, як ми вибираємо колір року і як можна поєднувати його з актуальними відтінками, щоб перетворити кожну кімнату…

Ми проводимо ретельне глобальне дослідження, щоб переконатися, що колір року, що вибирається, буде актуальним і своєчасним. Щороку ми проводимо «Прогноз тенденцій» і просимо групу міжнародних експертів у галузі дизайну поділитися своїми думками про те, що впливатиме на наше життя протягом кількох наступних років. Розуміючи вектор розвитку світу, ми можемо запропонувати колір, який відповідає настрою моменту.

Цього року, коли захист природи знаходиться на перших рядках глобального порядку денного, ми обговорювали різні способи, якими природа може нас підтримувати та надихати. Ці обговорення привели нас до теми для кольору Sadolin 2023: насіння чарів – фраза, що містить в собі перетворюючу силу природи і всього відтінку. Wild WonderTM це яскравий природний тон, який дарує нам зв'язок з природою і привносить в наші будинки відчуття дива природи. Як додаток для цього кольору ми створили чотири прості у використанні колірні палітри: Соковитість, Дзижчання, Сировина і Потік. Кожна з них розповідає свою історію про те, як нас надихає природа.

Додайте м'які тони на кухні 

 

Спілкування з природою допомагає нам покращити самопочуття, а заспокійливі лісові тони в нашій палітрі дозволяють створити атмосферу стійкості та підтримки. Поєднання ніжно-зеленого та кольору Wild WonderTM привносить тепло та м'якість у простір кухні.

Інші ідеї та варіанти використання кольорів Соковитість — тут. Link to Lush article

 

Які кольори?
G3.12.56
G0.16.68

Кухня з двоколірною стіною

Створіть сімейний простір, наповнений радістю

 

Яскраві відтінки нашої палітри Дзижчання підкреслюють різноманітність природи на полі з дикорослими квітами. Тут вони дозволяють додати яскравих відтінків на стіну, забарвлену у колір 2023 року Wild WonderTM, створюючи наповнений радістю сімейний простір з нотками грайливості та підбадьорення.

Інші ідеї та варіанти використання кольорів Дзижчання — тут. Link to Buzz article

 

Які кольори?
G0.16.68
B1.18.51
D6.38.51

Кімната зі смугастими стінами та конячкою-гойдалкою

Створіть затишну спальню

 

Тепла і надихаюча палітра Raw нагадує нам про багатство навколишніх природних матеріалів. У ній м'який коричневий колір поєднується з кольором 2023 Sadolin Wild WonderTM, створюючи комфортний і затишний простір спальні.

Інші ідеї та варіанти використання кольорів Сировина — тут. Link to Raw article 

 

Які кольори?
E7.10.53
G0.16.68

Спальня зі стінами ніжно-коричневого і золотистого кольору

Додайте врівноваженість до дитячої кімнати

 

Наша палітра Потік допоможе внести в будинок почуття врівноваженості. Це двокольорове оформлення поєднує м'який синій колір з кольором Wild WonderTM для створення кумедного, але не перевантаженого, ефекту - ідеальний варіант для дитячої кімнати.

Інші ідеї та варіанти використання кольорів Потік — тут. Link to flow article [Посилання на статтю про кольори Flow]

 

Які кольори?
T0.10.70
G0.16.68

 

Потрібна допомога з підбором поєднання кольорів? Щоб знайти просте та надійне рішення, перегляньте наше навчальне відео [ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО: Як поєднувати кольори]

Дитяча кімната з ліжечком та стіною в смужку
Отримання даних, зачекайте...