Обідня зона зі стінами персикового, жовтого та солом'яного кольорів

Створіть гармонійний та радісний простір за допомогою кольору року Sadolin

Натхненні природним шумом та різноманітністю на луках, у преріях та диких полях, кольори Дзижчання допоможуть привнести відчуття життєвої сили та радості у будь-яку кімнату вашого будинку. 

Наша палітра Дзижчання черпає натхнення в незвичайних екосистемах природи - подумайте про красиві луки, де ростуть трави, польові квіти, мешкають метелики та бджоли. Яскраві кольори цієї палітри, що використовуються в наших будинках, створюють насичений, енергійний простір, наповнений грою і радістю.

Відтінки Дзижчання ідеально підходять для реалізації сміливих персоналізованих інтер'єрів у будинку. Виявляйте творчий підхід, експериментуючи з геометричними формами, створюйте чіткий контраст зі стінами або створюйте фокусні зони в кімнаті за допомогою продуманого виділення кольорів.

Спробуйте ці чотири ідеї веселої прикраси, використовуючи колір року Sadolin Wild WonderTMі палітру Дзижчання. 

Використовуйте графічні візерунки у вітальні

 

Сміливо експериментуйте з вітальнею, комбінуючи кольори та граючи з ефектами фарби; палітра Дзижчання просто створена для комбінування та підбору. Коло у кольорі Wild Wonder TM додає елемент радості та несподіванки на ніжно-рожеву стіну, створюючи відчуття тепла та яскравості.

 

Які кольори?
C2.06.68
G0.16.68

Стіни пастельно-рожевого кольору у вітальні з намальованим золотим колом.

Створюйте контраст у спальні

 

Яскраві та гармонійні кольори Дзижчання доповнюють один одного, тому ви цілком можете проявляти творчий підхід та виконувати поділ стін. Тут секція, виділена ніжно-рожевим кольором, підкреслює зону ліжка, а решта кімнати пофарбована в колір 2023 року Wild WonderTM. Це поєднання дозволяє створити веселий, теплий та гостинний простір.

 

Які кольори?
C2.06.68
G0.16.68
B1.18.51

Вигляд через двері до спальні з вертикальною розділеною стіною в рожевих і солом'яно-жовтих тонах.

Додайте сонячного світла на кухню 

 

Натхнена тонами польових кольорів, палітра кольорів Дзижчання забезпечує гарну комбінованість і легко лягає шарами. Тут поєднання кольору Wild WonderTM і насиченого жовтого кольору оживляє інтер'єр кухні. 

 

Які кольори?
G0.16.68
F8.31.69

Кухня з яскраво-жовтими полицями

Зробіть інтер'єр цікавішим за допомогою колірного виділення

 

Ви можете легко створювати вражаючі інтер'єри за допомогою простої техніки колірного виділення, і ви ніколи не помилитеся, комбінуючи будь-який тон палітри Дзижчання з кольором Wild WonderTM. У цьому робочому просторі пастельно-рожеві сходи створюють тонкий ефект на стінах і на стелі, пофарбованих у колір року. Поєднання меблів та аксесуарів однакового відтінку рожевого додасть ідеальний завершальний штрих.

 

Які кольори?
G0.16.68
C2.06.68

Кабінет зі сходами, забарвленими в пастельно-рожевий колір