Оставшаяся краска — это возможность поимпровизировать с другими деталями интерьера

7 оригінальних ідей, як використовувати залишки фарби

Ми розповімо, як за допомогою фарби, що залишилася, можна покращити свій дім.

Фарба створює безліч способів надати старим чи непривабливим предметам новий життєвий імпульс. Перефарбуйте стару шафу або намалюйте цікавий візерунок. Можливості для творчості безмежні. Використовуючи залишки фарби для оновлення інших предметів у будинку, ви надаєте неоціненну допомогу довкіллю.

1. Поділіть простір

Виділіть робочу зону за допомогою колірного блоку.

Фарби, що залишилися, можна використовувати для зонування кімнатного простору і надання йому більшої глибини. За допомогою контрастних кольорів виділіть окремі функціональні зони, де ви читатимете, навчатиметеся чи відпочиватимете. Це рішення є особливо ефектним для квартири невеликої площі.

2. Надайте характер аксесуарам

Розфарбуйте звичайні горщики та вазони, і вони одразу стануть помітними.

Звичайні горщики та вазони можуть стати прикрасою кімнати та предметом захоплення ваших гостей. Треба лише трохи попрацювати пензлем. Можна пофарбувати їх у той самий колір, що був обраний для стін кімнати. Або навіть прикрасити їх візерунками чи смужками. Це буде стильно!

3. Чудові речі на стінах

Дайте друге життя рамкам для фотографій, пофарбувавши їх фарбою, що залишилася.

Щоб кімната була несхожа на інші, створіть свої маленькі шедеври. Пофарбовані рамки та навісні прикраси допоможуть урізноманітнити відтінки та фактуру стін. Ви не тільки з користю витратите залишки фарби, але і надасте симпатичного вигляду старим рамкам.

4. Малюйте візерунки

Довільні фігури та візерунки, намальовані від руки, можуть надати свободу та динамічність вашому інтер'єру.

Цікавий малюнок пожвавить стіну, незаслужено обділену увагою. Використовуйте трафарети або довіртеся своєму вродженому таланту художника. Чи це складні візерунки або просто життєрадісні кружечки, вони нададуть кімнаті індивідуального характеру.

5. Освіжіть старі меблі

За допомогою фарби можна розфарбувати меблі так, як хочеться.

Лише трохи витримки та... фарби, і те, що здавалося непривабливим мотлохом, раптом перетворюється на прикрасу інтер'єру і предмет вашої гордості. У вас є можливість надати меблям унікальних рис і з винятковою точністю вписати їх в кольорову гаму, що існує. Спробуйте, наприклад, пофарбувати передні панелі ящиків комода в різні кольори. Це так елегантно! Або пофарбуйте в різні кольори ніжки стільців. Вийде весело!

6. Більше уваги внутрішнім просторам

Пофарбуйте внутрішні поверхні висувних ящиків чи шаф. Вони будуть тішити вас своїми кольорами.

Чому б не пофарбувати внутрішні поверхні висувних скриньок чи шаф у яскраві кольори? Щоразу, коли ви захочете щось звідти дістати, раптові сплески кольору будуть підіймати вам настрій. Та й розставлений у буфеті посуд може виглядати більш виразно та цікаво на яскравому барвистому фоні.

7. Поділіться фарбою з іншими

Поділіться фарбою з іншими, щоб зробити життя людей навколо вас більш яскравим.

Є ще один чудовий спосіб розпорядитися фарбою та покращити світ навколо себе. Передайте фарбу в дар місцевій школі або бібліотеці. Нехай ваша фарба послужить людям і допоможе зробити життя людей, які живуть по сусідству з вами, яскравішим і щасливішим.

Щоб фарба, що залишилася, не втрачала своїх якостей і була придатною до використання, банка повинна бути щільно закрита. Щоб кришка щільніше прилягала до країв банки, використовуйте наступний прийом.

Отримання даних, зачекайте...