4 способи використовувати квіткові відтінки у вашому будинку

Подивіться, як витончена палітра квітів створює затишну і стійку екосистему в кожній кімнаті, привносить в будинок гармонію природи й робить його більш щасливим місцем для життя.

Кольори, які ми вибираємо для нашого будинку, не тільки надають інтер'єру індивідуальності, а й наповнюють оселю особливим настроєм. Комбінуючи певні кольори з різними аксесуарами з натуральних матеріалів, ми привносимо до свого будинку атмосферу живої природи та робимо його здоровішим та екологічнішим місцем для життя. І хоча квіткова гамма в першу чергу асоціюється з яскравими, інтенсивними фарбами рослин, що пишно квітнуть, справжній успіх криється в нейтральному оформленні з використанням натуральних природних відтінків.

Створіть відчуття простору

Використовуйте непомітні тони, навіяні природою, щоб створити відчуття простору.

Оформлена в приглушених відтінках бузкового та рожевого ваша вітальня стане притулком безтурботного спокою.

Ці непомітні тони чудово доповнюють один одного і візуально розширюють простір кімнати. У поєднанні з білим вони створюють світлу атмосферу раннього весняного ранку. Життєрадісна зелень рослин у такому нейтральному кольоровому оточенні виглядає особливо ефектно. 

Між іншим. Використовуючи живі рослини, як елемент декору та застосовуючи фарби на водній основі для оформлення стін, ви покращуєте якість повітря в кімнаті.

Секретний сад у вашій кімнаті

Модна кольорова гама «Секретний сад», романтична та трохи загадкова, чудово підходить для створення заспокійливого простору в будинку.

Граючи на контрастному поєднанні непомітних відтінків, таких як пастельний фіолетовий і блідий м'ятний, можна відтворити романтичну атмосферу сільського саду. Нейтральні кольори мають чудову здатність підкреслювати яскраві деталі інтер'єру і візуально розширюють межі простору.

Ілюзію саду посилять землисті коричневі тони та меблі з дерева, а глянсовий білий колір допоможе врівноважити приглушені відтінки. Додайте сюди тканини з ненав'язливим квітковим малюнком, квіткові принти та живі кімнатні рослини — з ними ваш таємний сад буде ще затишнішим і ще більше схожим на справжній.

До речі. М'які відтінки в оформленні інтер'єру дозволяють витрачати менше штучного світла для освітлення та розширення простору. А це економія ваших грошей, економія енергетичних ресурсів планети.

Фарби, що наповнюють спокоєм

Створіть відчуття безтурботного спокою, поєднуючи сірий з блакитним відливом колір з відтінком припиленої троянди.

Контрастні кольори підійдуть не для кожної кімнати. Є в будинку такі куточки, де атмосфера має бути спокійнішою. Чудовим фоном для відпочинку в спальні може стати поєднання сірого з блакитним відливом з відтінком запорошеної троянди. Неяскраві сріблясті, сірувато-лілові та кремові тони допоможуть створять тихий і умиротворений настрій.

До речі. Органічно поєднуючи настінні прикраси із природних матеріалів, кімнатні рослини та тканини з квітковими орнаментами, можна додати інтер'єру фактурності та ще більше посилити почуття єднання з природою.

Природна виразність

Професійні прийоми фарбування допоможуть продовжити життя старих меблів і вписати їх у ваш спосіб життя.

Сміливі поєднання кольорів з відтінків квітів цілком хороші для створення теплої атмосфери домашнього затишку. Приглушений пурпуровий, світлий сіро-фіолетовий або блідо-ліловий відтінок у парі з благородною блакитною зеленню соснової хвої чудово передають гармонію лісового, природного світу. Для посилення ефекту можна обставити кімнату дерев'яними меблями або використовувати дерев'яне покриття для підлоги. Деталі темнішого кольору лише посилюють виразність лілових і фіолетових відтінків, підкреслюючи їх витонченість.

До речі. Купівля меблів з натуральних, придатних для відновлення та реставрації матеріалів, таких як дерево, — це не тільки спосіб втілити гармонію природи в інтер'єрі, а й прояв турботи про нашу планету.

Ретельно підібрані кольори й колірні схеми, навіяні природою, можуть позитивно впливати як на вас, так і на ваше житло в цілому. Хочете надати природі послугу у відповідь і використовувати фарбу ефективніше? Ознайомтеся з нашими порадами про те, як досягти більшого з меншою кількістю фарби.

Отримання даних, зачекайте...