Пропонуємо новинку від SADOLIN!Сканер кольору — компактний прилад, який за лічені секунди визначає колір будь-якого предмета та підбирає відповідну фарбу на палітрах Sadolin, NCS і RAL. Відсканувати можна будь-що — стіну, меблевий фасад, зразок тканини та ін. Дані відображаються на екрані смартфона або планшета. Для цього розроблено безкоштовний мобільний додаток під iOS та Android.
 Пристрій не потребує калібрування, користуватися ним дуже просто. Потрібно прикласти сканер до поверхні. Прилад визначить її колір із точністю до 90% і більше, а потім передасть дані на мобільний пристрій.

Сканер кольору Sadolin (Sikkens Color Sensor)

це незамінний сучасний інструмент для швидкого та точного визначення кольору.

 

Для чого потрібний сканер кольору Sikkens Color Sensor
За допомогою сканера можна визначити ключовий колір предмета, навколо якого будується весь простір (наприклад, великого дивана чи розкішного килима). А потім скористатися таблицями поєднання кольорів, розроблених фахівцями AkzoNobel, і створити гармонійну палітру інтер'єру.

Пристрій від Sadolin знадобиться навіть у дрібницях – якщо потрібне фарбування кондиціонера або плінтуса у колір стіни.

Ще одна область застосування сканера – реставраційні роботи. Як бути, якщо потрібно відновити зруйновану споруду, повернувши їй первісний вигляд, а в архіві збереглися лише чорно-білі фото та вицвілі малюнки? Раніше майстрам залишалося лише розвести руками. Сьогодні ж достатньо лише розчистити стіну, діставшись до першого шару фарби, і прикласти до неї унікальний девайс від Sadolin.

 

Як користуватися сканером кольору Sikkens Color Sensor

 

Скільки коштує Sikkens Color Sensor? І як його замовити?
Дізнатись вартість Sikkens Color Sensor, поспілкуватися з менеджером або замовити собі цей дивовижний пристрій – можна звернувшись до салонів Sadolin.

Кольори завантажуються, зачекайте…