Мобильное приложение Sadolin Visualizer помогает вам лучше представить вашу комнату в выбранном цвете, и вы можете показать результаты вашему маляру.

Як краще організувати роботу з маляром

Нехай ваш новий будинок стане саме таким, як ви хочете, вам допоможуть наші поради по роботі з малярами.

«Я збираюся найняти маляра для фарбування стін у квартирі. Як зробити так, щоб усе вийшло саме так, як я хочу?

Коли стоїть питання про фарбування стін, найголовніше це правильна комунікація.

Якщо ви хочете, щоб маляр перетворив вашу нову квартиру на будинок вашої мрії, вам потрібно дуже точно повідомити йому, що потрібно зробити.

Ми написали зручну пам'ятку, як знайти гарного маляра та як спілкуватися з ним максимально ефективно.

Якщо ваші друзі або знайомі зверталися до малярів з приводу ремонту — і вам подобається, як пофарбовані стіни у них вдома — запитайте контакти малярів. Хоча навіть у цьому випадку рекомендуємо подивитися більше прикладів робіт обраних вами фахівців, перш ніж їх наймати.

1) Запитайте у друзів

Перш ніж виходити прямо на малярів, запитайте друзів — раптом вони можуть когось порекомендувати.

Якщо вам подобається, як пофарбовані стіни у квартирі у ваших друзів, спитайте у них контакти малярів.

І в будь-якому випадку рекомендуємо подивитися більше прикладів робіт обраних вами фахівців, перш ніж їх наймати.
 

2) Познайомтеся з маляром особисто

Чим краще порозуміння між вами та маляром, тим більша впевненість, що він зробить все саме так, як ви хочете.

Договоріться про зручний для вас обох час, щоб зустрітися у вас вдома та обговорити, як саме ви хочете пофарбувати стіни та інші деталі.

3) Покажіть маляру, якого результату ви хочете

Пояснення важливі, але найкраще показати, що ви хочете отримати.

Крім того, важливо домовитись про час. Як довго займе фарбування квартири, і коли маляр перебуватиме в ній. Чітко обговоріть час початку та закінчення робіт, дні тижня та години роботи, які вам зручні.
 

4) Розрахуйте, як багато фарби вам знадобиться

Завжди краще спочатку розрахувати потрібну кількість фарби перед тим, як вимагати вартість робіт у маляра. Тож ви будете спокійні, що ви платите стільки, скільки потрібно.

Онлайн-калькулятор Sadolin допоможе розрахувати кількість фарби за кілька секунд. Виберіть фарбу Sadolin, напишіть розміри кімнати та кількість дверей та вікон – і готово!

Уважно огляньте ванну та складіть список робіт – але тільки тих, які можна зробити швидко та недорого.

5)  Зробіть список та перевірте роботи з нього

Ви можете не завжди бути вдома, коли маляр працює, тому не забудьте залишити йому чіткий список того, що потрібно зробити, і попросіть звірятися з ним.

Перечитайте список після того, як ви його написали — важливо, щоб все було ідеально правильно, щоб не пофарбували ванну замість спальні!

Обов'язково додайте у пам'ятку маляру назви фарб, які будуть використовуватись.

6) Скажіть точну назву фарби та кольору

Повідомте маляру точну назву фарби та її товарний код, щоб не сталося жодної помилки.
 

7) Перевірте, що ви вибрали правильний тип фарби та рівень матовості

Матовість фарби сильно впливає на те, як ваші стіни або меблі виглядатимуть після фарбування. Упевніться, що маляр точно знає, яким типом фарби потрібно пофарбувати кожну поверхню, і обов'язково запишіть усю цю інформацію у списку завдань.

Пам'ятайте, що в деяких приміщеннях потрібна спеціальна фарба, наприклад, фарба для ванної повинна бути стійкою до грибка і цвілі Sadolin Vatrum, фарба для кухні — миюча та відштовхуюча жир і бруд фарба Sadolin Bindo-20.
 

8) Перевірте зроблені роботи перед завершенням

Коли все зроблено, перевірте якість робіт поки маляр ще на місці. Ви повністю задоволені фарбуванням? Може, ви побачите щось, що потрібно пофарбувати? Якщо так, то повідомте про це маляра до того, як він відвезе всі інструменти.
 

Між іншим

Завжди корисно зробити схему кімнати, яку хочете пофарбувати. Так ви вкотре перевірите, що помилки не закрадуться. Не обов'язково бути добрим креслярем. Просто позначте основні елементи — стіни, двері, вікна — і підпишіть стрілками, що і в який колір потрібно пофарбувати.

Отримання даних, зачекайте...